Jakość produktów

to najważniejsze kryterium jakie bierzemy pod uwagę

Snap Outdoor Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem sprzętu górskiego i wspinaczkowego kilku czołowych, światowych marek branży outdoor. Działamy od 2001 roku, niezmiennie w Gliwicach, gdzie znajduje się nasze biuro i własne centrum logistyczne.

Zaopatrujemy licznych odbiorców na terenie całego kraju w produkty liderów w dziedzinie sprzętu wspinaczkowego, sprzętu do prac na wysokości, butów trekkingowych oraz akcesoriów turystycznych. Naszymi klientami są przede wszystkim sklepy górskie, ściany wspinaczkowe, parki linowe oraz firmy wysokościowe.

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i najwyższa jakość oferowanych produktów, a także kompleksowa i rzetelna obsługa naszych partnerów handlowych. Słowa te nie są dla nas pustymi frazesami, dlatego starannie dobieramy marki do oferty, dystrybuujemy sprzęt sprawdzony, certyfikowany i używany od lat na całym świecie – taki którego sami chcemy używać. Rzetelność oraz profesjonalizm są naszą wizytówką.

Snap Outdoor Sp. z o.o. jest dystrybutorem w Polsce m.in.:

Zamberlan – włoska firma z wieloletnią tradycją, zajmująca się produkcją najwyższej klasy butów wysokogórskich, trekkingowych i hikingowych. Jeśli szukasz obuwia w Tatry, na Mont Blanc, Eiger czy Everest- dobrze trafiłeś.

Climbing Technology – jeden z największych w Europie producentów sprzętu wspinaczkowego oraz do prac na wysokości, ulokowany w północnej części Włoch. To właśnie w Bergamo od ponad 50 lat CT zamienia aluminium i stal w najwyższej jakości karabinki oraz ekspresy wspinaczkowe. Pełna oferta sportowa uzupełniona została również kolekcją dla pracowników wysokościowych i arborystów.

Ocun – dynamicznie rozwijający się producent uprzęży, crash padów oraz sprzętu i akcesoriów wspinaczkowych. Prężnie rozwijająca się marka butów wspinaczkowych- wcześniej znanych z logo Rock Pillars. Od 2015 Ocun to także funkcjonalna linia odzieży wspinaczkowej.

Esbit – wywodzący się z Niemiec i rozpoznawalny na całym świecie producent paliwa stałego, składanych kuchenek wojskowych, naczyń biwakowych oraz doskonałych termosów turystycznych o charakterystycznym designie i świetnych parametrach. Kojarzysz czarny termos z pomarańczowymi kubkami? Tak, to musiał być Esbit.

Bridgedale – producent najwyżej jakości skarpet przeznaczonych do wszelkich aktywności outdoorowych. Fabryka w Irlandii Północnej każdego roku uszczęśliwia dziesiątki tysięcy turystów górskich, himalaistów, narciarzy i biegaczy, dostarczając im skarpetki z wysoko cenionej wełny Merino. Sztandarowe produkty Trekker i Summit doskonale oddają charakter marki.

Metolius – jeden z najpopularniejszych i najciekawszych producentów sprzętu wspinaczkowego w USA. Za oceanem niemalże kultowy, a to dzięki niezawodnym friendom i kościom asekuracyjnym. Metolius to także świetna linia akcesoriów treningowych dla wspinaczy: chwytotablice, zestawy chwytów, listewek i innych elementów domowej ścianki czy bulderu.

Kovea – specjalista od wysokiej klasy sprzętu kempingowego. W ofercie doskonałe kuchenki turystyczne na wakacyjny biwak czy ambitne, zimowe przejścia górskie, tytanowe palniki dla minimalistów, praktyczne akcesoria do kuchni turystycznej.

MX3 Adventure – producent żywności liofilizowanej. Bogata oferta obejmuje potrawy w 40 smakach z kuchni całego świata. Dania liofilizowane MX3 to propozycja dla górskich zdobywców, żeglarzy i podróżników. Mała paczuszka o minimalistycznej wadze zawiera pełnowartościowy (choć całkiem suchy) posiłek który po zalaniu na kilka minut wrzątkiem zamienia się w danie o bogactwie smaków znanym z rodzinnych obiadów.

Rock Helmets – włoska marka kasków wspinaczkowych, arborystycznych i do prac na wysokości. Wyspecjalizowana w projektowaniu, modelowaniu i europejskiej produkcji kasków ochronnych najwyższej jakości.

Oferujemy możliwie najpełniejszą gamę sprzętu wspinaczkowego i turystycznego, a także pełne wyposażenie w Środki Ochrony Indywidualnej dla pracowników wysokościowych. Większość producentów z którymi współpracujemy to liderzy w swojej grupie asortymentowej.

Jesteś
Zainteresowany?

Prowadzisz sklep turystyczny, myśliwski czy wspinaczkowy? Otwierasz ścianę wspinaczkową? A może sam używasz sprzętu wspinaczkowego w pracy? Zapraszamy do współpracy i rejestracji w platformie handlowej B2B. Załóż konto i uzyskaj stały dostęp do oferty w najlepszych cenach hurtowych.

Salon firmowy 8a.pl

Pełną ofertę naszych produktów znajdziesz w gliwickim salonie przy ul. Witkiewicza 6. 8a.pl to sklep górski i wspinaczkowy w którym nie tylko odnajdziesz interesujący Cię ekwipunek, ale też kwalifikowanych doradców którzy pomogą w prawidłowym doborze optymalnej odzieży, obuwia i sprzętu na planowaną wyprawę.

Sklep Online

Wspinaczu, Turysto, Arborysto! Mamy dziesiątki tysięcy świetnych produktów które gotowi jesteśmy wysłać do Ciebie w 24h. W naszym sklepie internetowym 8a.pl znajdziesz pełne kolekcje najlepszych marek branży górskiej i turystycznej.