Kubki termiczne Esbit Majoris Thermo Mug Flip Top

Dodano: 18 września 2017

Po termosach i butelkach czas na kubki termiczne – właśnie o tą kategorię wzbogacona została rodzina produktów Majoris, oferowana przez firmę Esbit. Thermo Mug Flip Top przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom ciepłych napojów, którzy lubią się nimi raczyć, niezależnie od miejsca, gdzie się znajdują.

Nowe kubki termiczne mają pojemność 450 ml, a o ich przynależności do rodziny Majoris najlepiej świadczy nowoczesny design, z charakterystycznymi dla tej linii wgłębieniami na ściance zewnętrznej. Dobry wygląd to jedno, ale ważniejsze są funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu systemu sprawdzającego się w termosach, a bazującego na podwójnych ściankach doskonale zabezpieczających próżnię, nowe kubki wyróżniają się znakomitymi właściwościami termicznymi. Przekłada to się na długie utrzymanie optymalnej dla napojów temperatury (kubek, w zależności od potrzeb, chroni przed utratą ciepła gorące napoje, bądź zapobiega szybkiemu nagrzewaniu się, gdy wlejemy do niego coś chłodniejszego).

kubek na gorącą kawę

O wysokiej skuteczności takiego systemu izolacji najlepiej świadczy fakt, że zewnętrzne ścianki kubka nie stają się gorące nawet wtedy, gdy wewnątrz znajduje się płyn o wysokiej temperaturze. Ergonomiczny kształt jest za to gwarancją, że kubek doskonale będzie trzymał się w dłoni. Dzięki dobrze zaprojektowanemu ustnikowi, który w dowolnym momencie możemy zamknąć, zapobiegając przypadkowemu wylaniu się płynu, z kubka korzysta się bardzo wygodnie i bezpiecznie.

Na bezpieczeństwo użytkowania wpływa także obecność specjalnego panelu antypoślizgowego, który umieszczony został w dolnej części kubka i ma zapobiegać ześlizgiwaniu się naczynia, gdy znajdzie się ono na pochyłej powierzchni. Producent pomyślał również o kierowcach, a dowodem na to są wymiary denka, które idealnie pasuje do większości samochodowych podstawek pod kubki. Dla osób, które zawsze szukają rozwiązań dobrych dla zdrowia istotny będzie fakt, że produkty Esbit Majoris Thermo Mug Flip Top są wolne od szkodliwych związków BPA i ftalanów. Obecnie na rynku można znaleźć wyroby w dwóch wersjach kolorystycznych. Kubki w kolorze metalicznym powinny spodobać się osobom, które gustują w klasyce. Wersja czarna, wyróżnia się nowoczesną elegancją, ale też – dzięki zastosowaniu farby o podwyższonej przyczepności – jeszcze lepiej trzyma się dłoni.

Kubki termiczne Esbit Majoris Thermo Mug Flip Top to propozycja, która spełnia oczekiwania szerokiej grupy osób: od turystów i kierowców, przez uczniów i studentów po pracowników, chcących delektować się ciepłymi napojami w biurze lub podczas przerwy spędzanej w kantynie.