Karabinki Berry W i Berry S oraz ekspres Berry Set, czyli premiery CT 2020

Dodano: 27 listopada 2019

Po Nowym Roku w ofercie Climbing Technology sypnie nowościami! Na liście premier 2020 nie zabraknie karabinków oraz ekspresów. Już wkrótce fani wspinania będą mogli poznać możliwości nowych produktów: CT Berry W i CT Berry S oraz CT Berry Set.

CT Berry W to karabinek kuty na gorąco, dedykowany pasjonatom wspinaczki sportowej oraz dróg wielowyciągowych. Został on wyposażony w druciany zamek oraz system Free Gate, który umożliwia doskonałą współpracę z linami i taśmami.

Berry W

CT Berry S to również model kuty na gorąco. Wykonano go z lekkiego, ale wytrzymałego stopu. Inżynierowie pracujący dla marki Climbing Technology zadbali o to, by karabinek miał kształt spełniający wymogi ergonomii. Dzięki temu CT Berry S wyjątkowo dobrze leży w dłoni, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Obie propozycje powinny przypaść do gustu wspinaczom, którzy wysoko cenią rozwiązania solidne i uniwersalne.

Rodzina szpeju ze znaczkiem CT powiększy się również o nowy model ekspresu. CT Berry Set wyposażony zostanie w karabinki CT Berry W oraz CT Berry S. W ofercie znaleźć będzie można kilka jego wersji. Różnice dotyczyć mają użytej taśmy (dyneema 11 mm lub taśma poliamidowa o szerokości 16 lub 25 mm) oraz długości (12, 17 i 22 cm). W nowym ekspresie zastosowanie znalazł też Fixit czyli element zapobiegający obracaniu się dolnego karabinka i zabezpieczający taśmę przed przetarciem.

Berry Set