Majoris Drinking Bottle – nowa butelka Esbit

Dodano: 10 sierpnia 2017

Komfort, estetyka i ekologia – te trzy słowa najlepiej oddają charakter nowego produktu w ofercie firmy Esbit. Mowa o butelce Majoris Drinking Bottle, która na rynku dostępna jest od lipca.

Turystyczne butelki wielorazowego użytku to sprzęt, który doskonale wpisuje się w ekologiczne trendy, gdyż stanowi alternatywę dla opakowań typu PET. Dzięki takim naczyniom, miłośnicy aktywnego spędzania czasu wolnego mogą znacznie ograniczyć zużycie nieprzyjaznych dla środowiska plastików.

ekologiczna butelka wielorazowego użytku

Ale Esbit Majoris Drinking Bottle to propozycja nie tylko dla fanów ekologii. Rozwiązanie zaproponowane przez niemieckiego producenta naczyń outdoorowych i kuchenek turystycznych jest po prostu bardzo praktyczne i wygodne, więc sprawdzi się w przypadku wielu aktywności prowadzonych na świeżym powietrzu. Butelka znakomicie leży w dłoni. Wlew o sporej średnicy sprawia, że bardzo dobrze z niej się pije, a dokładne wyczyszczenie wnętrza nie stanowi najmniejszego problemu. Kolejnym przemyślanym elementem, jest zakrętka. Wyposażono ją w solidną uszczelkę, która zapobiega wylaniu się zawartości butelki, gdyby ta przewróciła się w plecaku, oraz specjalny uchwyt, pozwalający na przytroczenie naczynia na zewnątrz. Dzięki temu oszczędza się miejsce, ale też uzyskuje szybki dostęp do wody. Zakrętka została zaprojektowana tak, by łatwo można było ją odkręcić, nawet przy spoconych dłoniach. Butelka, wyprodukowana ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości, wyróżnia się także podwyższoną trwałością, co jest ważne w przypadku sprzętu dedykowanego aktywnościom outdoorowym. Solidne wykonanie, to zresztą znak rozpoznawczy wyrobów niemieckiego producenta.  Butelka jest też wolna od związków BPA, a także ftalanów, co ma niebagatelne znaczenie, dla osób wybierających akcesoria neutralne dla zdrowia.

Ponadto butelki Majoris Drinking Bottle cieszą oko ciekawym designem, którego wyróżnikami są: nowoczesny kształt i charakterystyczne dla linii Majoris, stylowe wgłębienia (znane z termosów obiadowych Majoris Food Jug). Produkt dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych (matowy czarny, szary, stalowy) oraz w 4 rodzajach pojemności: 480 ml, 680 ml, 1000 ml i 1380 ml. Daje to możliwość lepszego dopasowania go do własnego gustu oraz potrzeb, a także charakteru aktywności.